• 30 Days Easy Return
 • International Shipping
 • info@urbanbikewear.com
 • Zasady i warunki
 • Marki
 • Outlet
 • Ta strona została przetłumaczona maszynowo.

  Oryginalną stronę można znaleźć tutaj

  Rowery: Adventure, Gravel, Road, Fixed Gear

  To, co odróżnia nas od sklepów internetowych "wielkich korporacji", to fakt, że sprzedajemy tylko to, czego sami chcemy i wybieramy jakość ponad ilość.

  Dotyczy to wszystkiego: rowerów, komponentów, odzieży i akcesoriów zarówno dla Ciebie, jak i Twojego roweru.

  Przy Tjärhovsgatan 14, Södermalm w Sztokholmie, mała grupa entuzjastycznych maniaków rowerowych prowadzi sklep rowerowy wypełniony unikalnymi komponentami rowerowymi z całego świata. Z tyłu znajduje się warsztat, w którym budujemy niestandardowe rowery i serwisujemy rowery podmiejskie i szosowe.

  Visit our international sites

  denmark italy poland   spain germany France Holland  

  Nowość w sklepie

  Butelka na wodę Nalgene, zaprojektowana przez braci z Brother Cycles.…
  €30
  Skarpetki kolarskie Chrome są wykonane z wełny merynosów, która zapewnia…
  €24
  Mosiądz, cóż za fantastyczny materiał! Piękniejszy niż złoto i starzeje…
  €2
  Dzwonki Crane Bells są produkowane w Osace w Japonii i…
  €41
  Szpachlówka do naklejek umożliwiająca odrestaurowanie roweru Steamroller lub wydrukowanie nowych…
  €28
  Butelka na wodę od Surly w stylowym stylu hard rock.…
  €26

  Szukasz czegoś konkretnego?

  Skontaktuj się z nami

  Wyślij nam e-mail lub zadzwoń pod numer +4608 533 327 05

  Bike shop in Stockholm - Welcome to Urban Bike Wear® Scandinavia's leading cycling lifestyle store.

  UrbanBikeWear.com rozpoczął działalność w 2013 roku w sypialni Johana z mniejszym wyborem odzieży rowerowej i toreb na dojazdy do pracy. Od samego początku koncepcja UBW polegała na starannej selekcji produktów z dużego globalnego rynku, aby znaleźć marki z sercem. Naszą ambicją jest być niszowym sklepem rowerowym, w którym możesz czuć się swobodnie dzięki naszym produktom, wybranym specjalnie dla Ciebie. Dziś mamy szeroką gamę odzieży rowerowej i toreb od Chrome Industries, Bagaboo, PEdALED, Endura, Vaude, Swrve, by wymienić tylko kilka. Marki, które spełniają nasze wymagania dotyczące jakości i zapewniają doskonałą wydajność dla równie wydajnych rowerzystów na całym świecie.

  Skupiamy się na rowerach ze stałym przełożeniem, jednobiegowych, szosowych, szutrowych i bikepackingowych. Ten ostatni jest segmentem, w którym jesteśmy nieco bardziej zorientowani; dlatego chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiedni rower, torby i cały sprzęt potrzebny do następnej przygody z bikepackingiem. Dla miejskich rowerzystów z rowerami stacjonarnymi i jednobiegowymi mamy wiele toreb i odzieży, które mogą wytrzymać wiele trudnych warunków użytkowania.

  Kiedy otworzyliśmy fizyczny sklep "Urban Bike Wear & The Mechanics" w 2015 roku, rozpoczęliśmy współpracę z producentami rowerów, takimi jak Cinelli, Genesis Bikes, Brother Cycles, Surly, Bombtrack, Salsa i inni. Zarówno w odniesieniu do ich jakości, jak i ogólnego podejścia do jazdy na rowerze jako czegoś przyjemnego. Na Tjärhovsgatan 14 mamy większą przestrzeń do pracy, więc zaczęliśmy ją wypełniać, importując Chris King, Runwell, Izumi, Vision, Nitto, HED, Apidura, Restrap i inne bardziej niszowe marki, które uwielbiamy.

  Jesteśmy po to, aby poprowadzić Cię przez rowerowy krajobraz: zadzwoń do nas +46 8-533 327 05, zatrzymaj się w naszym sklepie lub wyślij e-mail na adres info@urbanbikewear.com, jeśli czegoś nie możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. W warsztacie budujemy rowery i koła, więc w większości przypadków możemy pomóc w znalezieniu komponentów rowerowych lub pomóc w zbudowaniu wymarzonego roweru.

  /UBWTEAM